O nas

Witamy na stronie szynyrolkowe.com, profesjonalnego dostawcy szyn rolkowych, będącego częścią dynamicznie rozwijającej się grupy B2B-Europe.pl Sp. z o.o. Sp. K. Z siedzibą przy ul. Zwierzchowskiego 5, 61-248 Poznań, jesteśmy dumni z naszej pozycji lidera w branży, oferując naszym klientom szeroki asortyment produktów.

Nasza oferta obejmuje ponad 150 różnych typów szyn rolkowych, co sprawia, że jesteśmy jednym z najbardziej wszechstronnych dostawców na rynku. Każdy produkt w naszym portfolio został starannie wyselekcjonowany, aby sprostać różnorodnym potrzebom naszych klientów, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i wytrzymałości.

Jako firma zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu (VIII Wydział Gospodarczy KRS 0000393003), działamy zgodnie z najwyższymi standardami jakości i etyki biznesowej. Nasz numer NIP to 782-253-59-95, a REGON – 301878860.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku pytań lub potrzeby konsultacji, nasz zespół specjalistów jest do Państwa dyspozycji.

W sprawie wyceny zachęcamy do kontaktu: